Sprzątanie po remoncie

usługi porządkowe wrocław

Co jakiś czas w mieszkaniu trzeba przeprowadzić remont. Odświeżyć wnętrza, wymienić wyposażenie kuchni czy łazienki. Nawet na niewielkiej przestrzeni, znajdzie się wiele rzeczy do zrobienia. Remont może trwać dość długo, zależnie od zakresu prowadzonych prac. Gdy już dobiegnie końca będziemy zadowoleni z nowego wystroju. Ładna funkcjonalna kuchnia cieszy oko. Jednak to jeszcze nie koniec.

Pozostaje posprzątanie po remoncie. To może nie być wcale łatwe zadanie. Jeśli nie mamy siły by się tego podjąć, warto zatrudnić firmę świadczącą usługi porządkowe.

Sprzątanie? Tylko specjalistyczny sprzęt

Może już posprzątaliśmy, ale czy jesteśmy pewni, że zrobiliśmy to dobrze? Nie jest to takie oczywiste. Remont pozostawia po sobie dużo pyłu, zabrudzeń posadzki i podłóg. Możliwe, że pozostała gdzieś zaschnięta farba. Mogliśmy coś przeoczyć. To sprawi, że nasza radość z nowego wyglądu mieszkania będzie mniejsza.

Nie wszystko da się też usunąć środkami dostępnymi w sklepach. Czasem potrzeba czegoś więcej by uporać się z porządkami. W tej sytuacji z pomocą przychodzi firma sprzątająca. Posiada odpowiedni sprzęt, który umożliwia dokładne usuwanie plam, także zabrudzeń trudnych do usunięcia, a takich po remoncie jest wiele. Akcesoria to nie wszystko. By dobrze zająć się naszym mieszkanie, do sprzątania potrzebne są odpowiednie środki czyszczące. Dobra ekipa sprzątająca dysponuje wieloma preparatami. Sprawdzą się na każdy typ zabrudzeń. Posiadają wymagane atesty i nie zanieczyszczają środowiska. Tym różnią się profesjonalnie przeprowadzone usługi porządkowe od sprzątania domowymi sposobami. Dowiedz się więcej>> cleaningcare.pl

Jakie usługi porządkowe wykonują?

Wiemy już, czego używa firma sprzątająca. Jakie zatem wykonuje usługi? Możemy liczyć na kompleksowe sprzątanie. W jego skład wchodzi:

  • usuwanie kurzu z mebli, parapetów i sprzętów RTV,
  • mycie luster i wszelkiego rodzaju szklanych powierzchni
  • odkurzanie wykładzin, dywanów i drewnianych podłóg
  • mycie i konserwacja podłóg odpowiednimi środkami,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • czyszczenie blatów kuchennych,
  • mycie zlewu,
  • mycie toalety środkami dezynfekującymi,
  • mycie umywalki,
  • mycie armatury łazienkowej.

Jak widać zakres usług jest duży. Możemy wiele elementów do naszych potrzeb. Firmy sprzątające wykonują zlecenia 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Nie musisz robić tego sam

Remont mieszkania to wymagające zadanie. Gdy już się z nim uporamy, mamy ładnie odświeżone wnętrza. Niestety nie tylko to. Musimy przeprowadzić gruntowne sprzątanie. To zadanie może okazać się tak samo wymagające, co remont. Jeśli nie mamy na to siły i odpowiedniego wyposażenia, firma sprzątająca wykona wszystko za nas. Posiada odpowiedni sprzęt i umiejętności. Możemy liczyć na pełny profesjonalizm i bezpieczeństwo usługi. Mieszkanie będzie lśnić, pokazując w pełnej krasie zalety nowej aranżacji.