Pierścienie erekcyjne – przyjemność dla dwojga 

pierścienie erekcyjne

 

 

Akcesoria erotyczne są doskonałym sposobem na dodanie pikanterii życiu seksualnemu. Idealnie nadają się dla osób poszukujących silnych doznań i chcących doświadczyć nowych form rozkoszy. Wśród gadżetów wzbogacających życie erotyczne znajdują się potęgujące i przedłużające przyjemność pierścienie erekcyjne. 

Czym są pierścienie erekcyjne?

Pierścienie erekcyjne, zwane także pierścieniami na penisa bądź cockringami, to idealny gadżet erotyczny dla mężczyzn. Wspomagają one erekcję, sprawiając, że jest znacznie dłuższa i mocniej odczuwalna. Ich stosowanie umożliwia maksymalne przedłużenie i wzmocnienie przyjemności czerpanej ze stosunku. Pierścień erekcyjny zakłada się na penisa zależnie od sytuacji i konkretnego modelu. W celu uzyskania właściwych rezultatów należy podążać za dołączoną do gadżetu instrukcją dokładnie opisującą sposób stosowania. 

Jaki jest sposób działania pierścieni na penisa?

Sposób działania pierścieni erekcyjnych polega na ograniczeniu odpływu krwi z żył znajdujących się w penisie, co umożliwia dłuższe utrzymanie erekcji. Stosowanie pierścienia na penisa może pomóc w problemach ze wzwodem oraz sprawić, że mężczyzna będzie dłużej czerpał przyjemność z seksu. Sposób użycia gadżetu zależy przede wszystkim od jego typu, ale także od konkretnej sytuacji. 

Zakładanie pierścienia przed erekcją 

Przy zakładaniu pierścienia przed erekcją przez jego otwór należy przełożyć zarówno prącie, jak i jądra. Ta metoda jest stosowana głównie w wypadku używania pierścieni stalowych, których średnica nie podlega regulacji. 

Zakładanie pierścienia w trakcie erekcji 

Pierścień można założyć w trakcie erekcji. W tej sytuacji przez otwór przekłada się samo prącie. Stosowanie tej metody jest możliwe wyłącznie z wykorzystaniem pierścieni elastycznych. 

Mężczyźni używający pierścieni erekcyjnych powinni pamiętać o tym, że czas ich noszenia jednorazowo nie powinien przekroczyć 30 minut. Konieczne jest także wykonywanie przynajmniej godzinnych przerw między kolejnymi użyciami. Jest to spowodowane faktem, iż zbyt częste i długie noszenie pierścienia erekcyjnego może powodować uszkodzenie nerwów znajdujących się w członku. 

pierścienie na penisa

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

Amatorzy gadżetów erotycznych mogą skorzystać z różnych typów pierścieni erekcyjnych. 

  • Rozciągliwe pierścienie erekcyjne – rozciągliwe pierścienie na penisa są najczęściej wykonane z silikonu, który cechuje się dużą elastycznością pozwalającą na łatwe zakładanie oraz zdejmowanie. Materiał ten zapobiega powstawaniu odkształceń i pozwala utrzymać gadżet w czystości. Ten typ pierścieni erekcyjnych to idealny wybór dla osób chcących wypróbować ich działanie po raz pierwszy.
  • Metalowe pierścienie erekcyjne – metalowy pierścień erekcyjny nie pozwala na regulację wielkości, dlatego musi być dokładnie dopasowany do rozmiaru penisa. Najlepiej przy tym wybrać model odrobinę większy, który nie spowoduje uszkodzenia skóry prącia. Metalowe pierścienie erekcyjne są znacznie trudniejsze w użyciu, dlatego polecane są dla mężczyzn posiadających doświadczenie w używaniu tego gadżetu. Należy przy tym pamiętać, że ten typ pierścieni nie powinien być łączony z prezerwatywą, gdyż może doprowadzić do jej rozerwania w trakcie stosunku.
  • Wibrujące pierścienie erekcyjne – wibrujące pierścienie na penisa poza prymarną funkcją przedłużania erekcji posiadają również właściwości stymulujące narządy płciowe dzięki zastosowaniu drgań i wibracji. Ten typ pierścienia oferuje dodatkową przyjemność zarówno noszącemu go mężczyźnie, jak i jego partnerce lub partnerowi.

Pierścienie na penisa – zadowolenie obojga partnerów

Choć pierścienie erekcyjne przeznaczone są dla mężczyzn, dzięki swojemu działaniu wzmacnia doznania erotyczne obojga partnerów. Dla uzyskania maksymalnej satysfakcji osób uczestniczących w stosunku szczególnie polecane są pierścienie wibrujące oraz pierścienie posiadające dodatkowy element stymulujący łechtaczkę.