Nowe trendy w branży erotycznej

masażer łechtaczki

Branża erotyczna to jeden z najbardziej uciszanych biznesów w Polsce. Choć stajemy się bardziej otwarci na nowe eksperymenty i doznania, rozmowy o tym w towarzystwie wciąż wydaje się być nie na miejscu.

 

Szczęśliwie, dzięki obecności Internetu, nikt nie musi już ze spuszczoną głową wchodzić do sex shopu po gadżety erotyczne i modlić się, by nikt go nie zauważył. Dziś zakupów dokonujemy w sklepach Internetowych, które pakują nasze ulubione gadżety dyskretnie i dostarczają je w bardzo szybkim tempie. Co jest obecnie na topie w branży erotycznej? O jakich nowinkach, zabawach i praktykach powinniśmy wiedzieć?

Zabawki erotyczne dla mężczyzn

Ciekawym trendem w branży erotycznej, cieszącym się dziś coraz większym zainteresowaniem również wśród Polaków, gadżety erotyczne dla mężczyzn. Choć nie od dziś wiadomo, że przez lata branża erotyczna skupiała się głównie na przyjemności mężczyzn, strefa samych gadżetów była dla nich dość ograniczona.

Z reguły to kobiety kojarzone są z różnego rodzaju zabawkami erotycznymi takimi jak kulki gejszy czy przeróżne wibratory. Dziś jednak na rynek wchodzi również mnóstwo gadżetów dla mężczyzn, choć oczywiście zachęcamy, by w dalszym ciągu korzystać z nich w parach.

internetowy sex shopDość dobrą i coraz popularniejszą propozycją są więc pierścienie erekcyjne, dzięki którym mężczyzna może znacznie łatwiej i dłużej utrzymać swoją erekcję, tym samym dostarczając sobie i partnerce naprawdę dobrych wrażeń seksualnych przez dłuższy czas.

Problemy z erekcją to jeden z bardziej wstydliwych wśród mężczyzn tematów i konieczność udania się do apteki w celu zakupienia tabletek wspomagających często wydaje się być największą porażką.

Pierścienie erekcyjne to tymczasem dyskretne zabawki, które wcale nie muszą oznaczać problemów – one zwyczajnie wspomagają zabawę nawet tym, którzy nie mają problemów z erekcją. To zdecydowanie dobry krok w przód.

Internetowy seks shop

Niewątpliwym trendem panującym w branży erotycznej już od dobrych kilku lat jest silny nacisk na doznania obojga partnerów, sprzeciwiający się dotychczasowym standardom. Zaspokajanie każdego z osobna przestaje już mieć dziś tak duże znaczenie, gdyż stosunek to przecież zabawa wymagająca zaangażowania obojga partnerów.

Trend ten widać szczególnie w przypadku gadżetów erotycznych, które po raz pierwszy w historii są tak bardzo skoncentrowane na dostarczaniu przyjemności obojgu partnerom. Wśród popularnych zakupów gadżetów erotycznych spotkamy więc między innymi wibrator dla par. To ciekawe urządzenie, dla którego pierwowzorem była Lelo Noa, dziś kopiowane jest przez wielu producentów tego typu zabawek.

internetowy sex shop

Równie dużą popularnością wśród Polaków cieszą się dziś gry erotyczne, czyli gotowe zestawy przypominające tradycyjne gry planszowe. Nie dajcie się jednak zwieść – gry takie jak sekrety nocy to zabawa przeznaczona wyłącznie do sypialni. Wiele osób wykorzystuje je jako element gry wstępnej i szansa na stworzenie niepowtarzalnej, przepełnionej erotyzmem atmosfery, która aż prosi się o rozładowanie.

Co ciekawe, trend gier erotycznych podłapali również twórcy klasycznych gier planszowych – gry takie jak 5 Sekund bez cenzury, Ego Love, czy Taboo po północy są dziś dostępne w wielu księgarniach i z pewnością przydadzą się wam w chwili, gdy wasza sypialniana magia potrzebuje odrobiny pomocy.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze jeden masywny trend, który po części przewinął się przez wymienione już pozycje. Mowa oczywiście o eksplorowaniu różnych opcji i technik zabaw seksualnych z użyciem gadżetów takich jak korki analne (duży ich wybór znajdziecie pod adresem erozkosz.pl).

To, co jeszcze do niedawna było nie do wyobrażenia, dziś staje się naprawdę często wybieraną opcją wśród otwartych na nowe doznania partnerów. Popularność zatyczek i korków to tylko doskonałe potwierdzenie trendu.