Nakładka wibracyjna – obopólna przyjemność?

nakładka wibracyjna

Nakładka wibracyjna to kolejna zabawka erotyczna, dzięki której można w prosty sposób urozmaicić łóżkowe zabawy, bez konieczności uciekania się w zbyt perwersyjne zabawy, które też nie są dla wszystkich.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nakładkę wibracyjną i czy jest ona dobrym rozwiązaniem dla każdego?

Największe zalety nakładki wibracyjnej

Jest to produkt wart uwagi między innymi ze względu na prostotę użycia. Wystarczy taką nakładkę założyć na penisa w czasie erekcji, włączyć i już można jej używać we wspólnych zabawach. Jest ona świetnym rozwiązaniem, kiedy chcecie urozmaicić łóżkowe zabawy, a jednocześnie nie macie ochoty na zbytnią perwersję. Nakładki wibracyjne najczęściej przyjmują formę pierścienia z malutkim silniczkiem, który po włączeniu stymuluje łechtaczkę poprzez delikatne wibracje. Jest to dobry pomysł dla wszystkich pań, które uwielbiają zabawy z wykorzystaniem wibracji i chętnie wypróbują je również podczas wspólnych igraszek. Nakładki wibracyjne, jeśli tylko pochodzą od sprawdzonych producentów i są zakupione w zaufanym miejscu (czyli jesteśmy pewni, że były właściwie przechowywane), są w pełni bezpieczne. 

Rodzaje nakładek wibracyjnych

Wyróżniamy dwa główne rodzaje nakładek wibracyjnych: takie, w których łechtaczka jest stymulowana jest za pomocą samych wibracji i nakładki wyposażone w dodatkowe wypustki potęgujące doznania. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, o to, który rodzaj jest lepszy. Wszystko zależy od progu wrażliwości na dotyk, co za tym idzie, każda kobieta poczuje poziom stymulacji w całkowicie indywidualny sposób. 

Czy istnieją powody, dla których taka nakładka nie byłaby najlepszym pomysłem?

Niestety tak. Przede wszystkim, wiele osób twierdzi, że nakładka nie zmienia poziomu doznań podczas współżycia, lub że odczucia są dosyć słabe. Warto to jednak podkreślić jeszcze raz, jest to kwestia indywidualna. Dobrej jakości nakładki wibracyjne mają na tyle mocne silniczki, żeby jednak tę przyjemną zmianę w łóżku wprowadzić. 

sex shop

Kolejnym powodem może być niechęć ze strony partnera. Mężczyźni potrafią być wyjątkowo czuli na swoje zdolności do zaspokajania partnerki, a taka nakładka może być poczytana jako sygnał, że partner nie potrafi samodzielnie zaspokoić ukochanej. Należy wówczas postarać się, by ukochany nie odebrał gadżetu w taki sposób, gdyż wówczas z udanego seksu będą nici. Należy wytłumaczyć wówczas, że jest to jedynie seksualny eksperyment, z którego i on może mieć zwiększoną przyjemność. Nakładka wibracyjna jest na ogół produktem użytku jednorazowego, więc jeśli spodoba się wam taka forma zabawy, trzeba ją za każdym razem kupować od nowa. Są też osoby, które skarżą się, że współżycie z nakładką jest po prostu niewygodne.

Dlaczego warto kupować nakładki wibracyjne w internetowym sex shopie?

Wiele i wielu z nas wciąż jeszcze się wstydzi zajrzeć do stacjonarnego sex shopu. Innym powodem jest możliwość przejrzenia dostępnego asortymentu o dowolnej porze, a zamówiona przesyłka będzie zapakowana dyskretnie, tak by osoby postronne nie miały szansy dowiedzieć się bez otwierania paczki, co jest w środku. Produkty oferowane w internecie, takie jak nakładki wibrujące, wcale nie muszą być niebezpieczne. Aby tak było, kupujemy je w zaufanym miejscu.