Mezoterapia z Crystal Meso – poznaj właściwości tego preparatu

crystal meso

Marzenie o pięknej skórze, jej blasku i promiennym wyglądzie, pojawia się u wielu ludzi. Stosowanie specjalnych kosmetyków, może wydawać się niewystarczające, kiedy pragniemy osiągać spektakularnych rezultatów. W takiej sytuacji działać w głąb skóry, wprowadzając preparaty zwierające substancje odżywcze . Z pomocą przychodzą nam zdobycze medycyny estetycznej. Zabieg mezoterapii jednoigłowej jest niezwykle popularny, ale niestety bardzo bolesny. Metoda iniekcji ręcznej, czyli samodzielnego wprowadzania igły, powoduje powstawanie wielu siniaków, a czas rekonwalescencji jest dość spory. Na szczęście dostępne są urządzenia do mezoterapii igłowej, które posiadają innowacyjne technologie, posiadające szerokie zastosowanie.

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem innowacyjnej technologii

Zabieg mezoterapii jest niechirurgiczną metodą, dzięki której skóra otrzymuje niezbędne składniki odżywcze, sprzyjające jej regeneracji. Polega to na podaniu zastrzyków specjalnym pistoletem, zawierającym kartridże z igłami. Wprowadzany preparat wnika w głąb skóry, wpływając na jej rewitalizację, odmłodzenie, nawilżenie a także lifting i ujędrnienie.

Nowoczesne urządzenie HyCoox zostało zaprojektowane z myślą o komforcie pacjentów podczas zabiegów. Tradycyjne metody generują dość sporo bólu wprowadzając w dyskomfort podczas trwania zabiegu. Wydłużony czas jego trwania dodatkowo negatywnie wpływa na odczucia. Okres rekonwalescencji jest dość długi, ze względu na pojawiające się siniaki oraz obrzęki w miejscu wprowadzenia igły.

Dzięki innowacyjnej technologii mezoterapii podciśnieniowej, zmniejsza się powstawanie skutków ubocznych oraz czasu rekonwalescencji, a stopień bólu jest niewielki. Specjalnie zaprojektowane kartridże 5, 9 oraz 16 igłowe, oparte są na działaniu systemu vacum. Esencja precyzyjnie trafia w miejsce wprowadzenia igieł, a ich kształt, niweluje utratę drogocennego preparatu. Cały zabieg jest całkowicie bezpieczny, a  już po jego zakończeniu pacjent, może powrócić do wykonywania codziennych czynności.

Crystal Meso – preparat dla każdej skóry potrzebującej blasku

Mezoterapia z wykorzystaniem urządzenia HyCoox to szansa na spektakularne efekty, które zapewnia także specjalny preparat Crystal Meso. Został on oparty na innowacyjnej formule ekstraktu polideoksyrybonukleotydu o wysokim stężeniu. Dzięki temu nie tylko działa odżywczo na skórę, ale wpływa regenerująco na komórki, pozwalając na szybsze gojenie uszkodzeń i ran. Wzmacnia także potencjał ochronny skóry, zwiększając jej witalność i młody wygląd. Preparat Crystal Meso można stosować w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz podczas niwelowania zmarszczek, przebarwień oraz profilaktyce ich powstawania. Zabieg wykonywany z tą innowacyjną esencją przynosi niezwykłe rezultaty rewitalizacyjne, ujędrniające, a także redukujące widoczny cellulit.

crystal meso

Crystal Meso to doskonałe rozwiązanie podczas profilaktyki wypadania włosów, które dzięki zabiegowi zostaną wzmocnione i odżywione. Zastosowanie aparatu HyCoox pozwala na zastosowanie preparatu na każdym obszarze ciała, twarzy oraz głowy. Nawet najdelikatniejsze części mogą zostać poddane zabiegowi, dzięki innowacyjnej technologii vacum. Aparat działa podciśnieniowo, czyli zasysa skórę po nakłuciu, pozwalając na precyzyjne i równomierne rozłożenie preparatu. Próżniowe deponowanie, usuwa także ryzyko powstawania obrzęku lub siniaków.

Korzyści stosowania Crystal Meso

Wiek, tryb i styl życia to tylko kilka czynników, które sprawiają, że skóra traci swój promienny wygląd, a jej jędrność zmniejsza się z dnia na dzień. Szukając sposobu na odmłodzenie swojego wyglądu, efektowną rewitalizację oraz pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny, warto zastosować niezawodną metodą. Wpłynie to nie tylko na ogólny wygląd, ale także na samopoczucie i pewność siebie. Widoczne zmarszczki, przebarwienia po trądziku lub szary odcień cery? Włosy zaczynają wypadać i stają się coraz rzadsze? Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem niezwykłej formule polideoksyrybonukleotydu, pozwoli na nowo odzyskać blask oraz pobudzić porost włosów.

Właściwości Crystal Meso pozwalają na odżywienie każdego typu skóry bez względu na wiek oraz kondycję. Innowacyjna formuła wpływa na poprawienie poziomu nawilżenia, a także jędrności skóry. Już po pierwszej wizycie w salonie, pacjent zauważy znaczną poprawę kolorytu skóry oraz jej odżywienia. Dla podtrzymania uzyskanych rezultatów, zaleca się powtórzenie zabiegów w kilku seriach. Wpływa na to stan skóry oraz zakładane efekty. Dobór odpowiednich dawek preparatu gwarantuje jednak spektakularny wygląd, który zachwyci nie tylko samego pacjenta, ale również jego bliskich.