Krzesło ergonomiczne – bohater Twojego kręgosłupa

krzesła biurowe czarne

Krzesło ergonomiczne to prawdziwy bohater przestrzeni biurowej. Często pomijane, wybierane losowo lub używane bez większego zastanowienia. Krzesło biurowe jest jedyną rzeczą, która ma pełny kontakt z Twoim ciałem przez cały czas pracy. Zgodnie z ergonomią – sztuką dostosowywania przedmiotów do własnych potrzeb i wymagań psychofizycznych, krzesło biurowe powinno być wybierane z myślą o zdrowiu i wygodzie. Krzesło idealne istnieje, ale trzeba przyjrzeć się uważnie. Dzięki całej linii ergonomicznych krzeseł biurowych Unique, na pewno znajdziesz te jedyne. 

Nowoczesne, minimalistyczne, wygodne – krzesło biurowe ergonomiczne model Hero

Podczas gdy niektóre ergonomiczne krzesła biurowe mogą wyglądać bardzo futurystycznie i skomplikowanie, model Hero jest idealnym ucieleśnieniem prostego, ale funkcjonalnego. Nawet patrząc na niego po raz pierwszy, daje poczucie komfortu i wsparcia potrzebnego podczas pracy w biurze. Idealnie wyprofilowane siedzisko w połączeniu z dwuczęściowym oparciem zapewnia akceptowalny poziom podparcia pleców, odcinka lędźwiowego i karku. Dodatkowo producent zadbał o w pełni regulowane podłokietniki, aby umożliwić pełną optymalizację krzesła do Twoich potrzeb.

Krzesło Hero reprezentuje minimalistyczny styl designu. W porównaniu z innymi ergonomicznymi krzesłami wydaje się stosunkowo mniejsze i bardziej kompaktowe. Jest idealne dla osób wyższych, jak i niskich – wysokość krzesła jest wspierana przez mechanizm Synchron, co pozwala na szybką regulację w ruchu. Pamiętaj, że przy regulacji wysokości krzesła zawsze powinieneś polegać na własnym wzroście – stopy powinny spoczywać płasko na ziemi, z kolanami zgiętymi pod kątem 90 stopni. Jeśli krzesło musi być ustawione wyżej ze względu na wysokość biurka, należy użyć podnóżka, aby odpowiednio podeprzeć ciało i nogi.

fotel biurowy wygodny dla kręgosłupa

Ergonomiczne krzesło biurowe – wykonanie

Ergonomiczne krzesło biurowe Hero zostało stworzone z myślą o wielu latach użytkowania. Firma Unique postawiła na tkaninę, która jest przewiewna i wygodna. Dzięki temu krzesło jest odporne na warunki atmosferyczne i dłużej zachowuje higienę, nie utrudniając również sprzątania krzesła. Podstawa ergonomicznego fotela biurowego wykonana jest z wytrzymałego aluminium, a podłokietniki z twardego czarnego plastiku, który nie przykleja się do ramion i nie rani łokci.

Jak wybrać idealne krzesło biurowe ergonomiczne?

Krzesło ergonomiczne Unique Hero to jeden z najlepszych przykładów tego, jak ergonomię można przekuć w prosty i minimalistyczny projekt. Nie wszystkim podobają się futurystycznie wyglądające krzesła. Dzięki modelowi Hero marka mogła skupić się na ergonomii bez przejmowania się projektem. W efekcie użytkownicy otrzymali idealne krzesła biurowe, które oferują o wiele więcej niż większość konkurentów na rynku.

Wybierając idealne krzesło biurowe ergonomiczne, zawsze sprawdzaj, czy można je dopasować do konkretnych potrzeb. Szczególnie ważne jest, aby móc przesuwać oparcie w górę i w dół, do przodu i do tyłu, aby móc bez problemu oprzeć się na krześle i uzyskać odpowiednie podparcie lędźwiowe, które jest niezbędne do utrzymania naturalnej krzywizny kręgosłupa przez cały dzień. To, co jest wyjątkowe w krześle Hero, umożliwia również regulację podłokietników w 3D, pozwalając im na zmianę pozycji w górę i w dół, z przodu i z tyłu oraz na boki.