Każdy wózek widłowy potrzebuje dobrego serwisu

wozek-widlowy-w-pracy

Każdy, nawet najlepszy wózek widłowy może ulec awarii. Większa liczba doraźnie naprawionych usterek da o sobie znać i problem gotowy. Nie jest jeszcze tak źle, jeśli sprzęt był kupowany w salonie i przysługuje nam gwarancja. Co natomiast zrobić w sytuacji, gdy nabyliśmy wózek używany? Oczywiście można przeprowadzić naprawy we własnym zakresie. Nie zawsze jednak posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętność do zażegnania kryzysu. W takiej sytuacji warto zgłosić się do serwisu wózków widłowych.

Fachowa naprawa

Na jakie usługi możemy liczyć w takim serwisie? Wybór jest ogromny. Zaczniemy od najprostszych spraw. Chcemy tylko odświeżyć wygląd maszyny. Możemy więc oddać wózek do lakierowania czy renowacji zużytego osprzętu. Jeśli chodzi o właściwe naprawy, pole manewru też jest spore. Tak więc możemy poddać pojazd kapitalnemu remontowi. W ofercie serwisu znajdziemy regenerację jednostki napędowej. Podane przykłady tyczą się najpoważniejszych awarii. Poza tym możemy liczyć na pomoc i w innych przypadkach. Takich jak:

  • bieżnikowanie opon,
  • naprawa układów hamulcowych i jezdnych,
  • kontrola kompresji silnika,
  • reperacja instalacji gazowych,
  • uszczelnienie przekładni,
  • naprawa masztów,
  • montaż specjalistycznego osprzętu,
  • wymiana ogumienia.

Szybkość działania

Każda awaria wózka widłowego wiąże się ze stratami dla firmy. Nie mamy, na czym pracować, więc obroty spadają. Serwis wózków widłowych rozwiąże i ten problem. Otrzymamy maszynę zastępczą na czas naprawy naszej. Mało tego, usługi serwisowe zostaną przeprowadzone na terenie naszej firmy. Dopiero, jeśli naprawa nie będzie możliwa na miejscu, wózek zostanie przetransportowany na teren serwisu. Dzięki temu usługa zostanie przeprowadzona szybko i sprawnie.

Zdecydowanie warto

Gdy mamy do czynienia z awarią wózka widłowego, nie ma na co czekać. Jeśli nie jesteśmy w stanie sami rozwiązać problemu, bez wahania powinniśmy zgłosić się do serwisu. Pracujący tam specjaliści szybko rozwiążą nasze problemy. Dokonają tego na terenie naszej firmy. Zaoferują zastępczą maszynę, nie będziemy ponosić dodatkowych strat. Zajmą się wszystkim, od usterek mniejszego kalibru po kapitalny remont silnika lub całego wózka. Serwisanci dokonają również przeglądu wymaganego przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jeśli posiadamy elektryczny wózek widłowy, przeprowadzą diagnostykę baterii trakcyjnych i okresowy przegląd 200-500 MTH. Na koniec doradzą nam w sprawie dalszego eksploatowania i ewentualnych napraw używanych przez nas wózków. Mnogość usług robi wrażenie, a wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie.