Kabaret Ławeczka z Ranczo

aktorzy ranczo

Serial „Ranczo” powstał w 2006 roku. Wiele osób nie wierzyło w to, że historia o polskiej wsi może odnieść sukces. Nie tylko produkcja zyskała sławę, ale serca fanów podbiła również grupa siedząca na ławeczce przed sklepem. To tam bardzo często padały puenty odcinków, żarty, ale i złote myśli. Koledzy z ławeczki od ponad 10 lat rozśmieszają widzów. Czy jest jeszcze ktoś kto ich nie zna?

Czym jest Kabaret Ławeczka?

W serialu „Ranczo” ławeczka to szczególne miejsce spotkań. Serialowi  bohaterowie siedzą na niej, bezpośrednio pod sklepem i piją, zazwyczaj wino Mamrot, Kozioł Mocny lub piwo Tur. Nasi Ławeczkowicze to miejscowi myśliciele, obserwują wszystko co się w okuł dzieje, spotykają inne postacie i w mądry, acz zabawny, sposób komentują rzeczywistość. Właśnie te komentarze, obserwacje i przemyślenia zaskarbiły sobie przychylność fanów.

aktorzy ranczo

Kabaret Ławeczka to przedłużenie tego serialowego przeżycia. To możliwość wysłuchania komentarzy Ławeczkowiczów do otaczającego świata w ich jedynym, niepowtarzalnym stylu. Więc teraz zamiast kilku minut w odcinku serialu możemy spędzić z nimi znacznie więcej czasu. Autorem błyskotliwego programu jest Robert Brutter, czyli scenarzysta serialu „Ranczo”. Skecze odgrywane są przez znanych i lubianych aktorów, czyli Piotra Pręgowskiego, serialowego Pietrka, Bogdana Kalusa, serialowego Hadziuka, i Sylwestra Maciejewskiego, serialowego Solejuka.

Jakich skeczów możemy się spodziewać?

Skecze Kabaretu Ławeczka to wszystko co najlepsze w serialu „Ranczo” i jeszcze więcej. Oczywiście możemy znaleźć komentarze do otaczającego świata w wyjątkowym stylu Pietrka, Hadziuka i Solejuka. Ale to nie wszystko! W programie są również tańce i śpiewy. W ostatniej części będziemy mogli usłyszeć największe przeboje z serialu i inne popularne piosenki w wykonaniu Piotra Pręgowskiego w bloku muzycznym „Pietrek śpiewa”.

Aktorzy z Kabaretu Ławeczka

W Kabarecie Ławeczka występuje trzech wybitnych, polskich aktorów. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie zarówno na scenie kabaretowej i teatralnej, jak i w serialach i filmach. Serialowy Pietrek to Piotr Pręgowski, który na scenie występuje od 34 lat. Zagrał w 19 produkcjach, a dodatkowo w 16 wystąpił gościnnie. Ma on naprawdę bogatą filmografię. Możemy go kojarzyć chociażby z bardzo zabawnego duetu z Tomaszem Kotem z „Camera Cafe” oraz serialu „Zmiennicy” czy filmu „Miś”.

aktorzy ranczo

Sylwester Maciejewski na ławeczce występuje jako Solejuk, czyli wszystkim znany ojciec wielodzietnej rodziny i fan Mamrota. Sam aktor pierwsze kroki w kabarecie stawiał aż 40 lat temu w formacji „ZAKR”. To wybitny aktor, który zagrał w 50 filmach i wielu serialach. Wielu widzów kojarzy go z produkcji takich jak: „Kiler-ów 2-óch”, „Pieniądze to nie wszystko”, „Alternatywy 4”, „Miodowe lata” czy „Graczykowie”.

Ostatnim w ławeczkowym trio jest Hadziuk czyli Bogdan Kalus. W serialu „Ranczo” to postać, która jest spokojniejsza od Solejuka i często wygłasza właśnie zwięzłe i błyskotliwe myśli idealnie podsumowujące temat. Aktor ten również ma długie związki z kabaretem. W wielu grupach występował zwłaszcza od 1987 do 1992 roku. Możemy go kojarzyć z takich produkcji jak „Hela w opałach”, „Ojciec Mateusz”, „Święta wojna, „U Pana Boga w ogródku” czy „Stacyjka”.

Tak mocna ekipa, wysokie kompetencje aktorów i scenarzysty, oraz niestandardowe podejście do tematu, to recepta na sukces. Udowodnił to już serial „Ranczo”, a teraz możemy przekonać się o tym na występach Kabaretu Ławeczka.


Możesz uświetnić swoją imprezę występem aktorów z Ranczo! Skontaktuj się w tym celu z impresariatem BIG MEDIA!