Jak dołączyć do Oriflame?


Praca w charakterze konsultanta lub konsultantki Oriflame to dla wielu młodych osób okazja na dorobienie do kieszonkowego lub podjęcie pierwszej pracy zarobkowej dającej ciekawe doświadczenie zawodowe i okazję sprawdzenia własnych umiejętności na rynku sprzedaży. Oriflame to doskonała szansa na poszerzenie własnej wiedzy o kosmetykach i makijażu, zbudowanie silnej sieci sprzedaży i znajomości, które w budowaniu kariery okazują się często niezwykle cenne. Jak dołączyć do Oriflame i rozpocząć swoją przygodę z marką?

Co zyskujesz na pracy z Oriflame?

Praca z Oriflame to wiele korzyści przy minimalnym wysiłku i choć oczywiście zarobki będą zależały tu od ilości włożonej przez Ciebie pracy w sprzedaż i promowanie kosmetyków marki, sama rejestracja i wypróbowanie pracy konsultanta są naprawdę proste. Do programu można rejestrować się już od 16 roku życia, dzięki czemu Oriflame jest doskonałym sposobem na pierwszą pracę dla młodych osób, które chcą zyskać dodatkowe źródło przychodów niezależne od rodziców, jednocześnie nie poświęcając swojego zaangażowania w naukę i edukację. Praca w Oriflame jest naprawdę elastyczna – wystarczy kilka godzin w tygodniu, a dzięki wszechobecnemu dostępowi do Internetu i wirtualnych kontaktów nawet mniej, by zdobyć zamówienia od klientów, złożyć je przez portal i odebrać, gdy zostaną już zrealizowane. Pracę wykonujesz kiedy chcesz, na własnych zasadach, nie czując ograniczenia ze strony szefostwa czy napiętego grafiku – zarabiaj ile chcesz i zdobądź motywację, by osiągać jeszcze więcej!

Pracując z Oriflame zyskujesz też dostęp do wielu wyjątkowych programów premiowych, dzięki którym możesz liczyć na ciekawe nagrody, bonusy i premie za sprzedaż kosmetyków i budowanie własnej sieci sprzedaży. Już od pierwszego miesiąca współpracy z Oriflame możesz wziąć udział w Programie Witamy umożliwiającym otrzymanie nagród z trzech pierwszych katalogów. Im wyższa sprzedaż, tym lepsze dodatkowe korzyści w postaci niższych cen na zakup produktów. Żadna inna praca nie daje takiej swobody przy tylu korzyściach!

Jak zarejestrować się i dołączyć do klubu konsultantów Oriflame?

Proces rejestracji w programie dla konsultantów Oriflame jest naprawdę prosty. Wejdź na stronę http://gierzkiewicz.pl/zapisz-sie-do-oriflame/, wypełnij dostępny tam formularz prawdziwymi danymi osobami i gotowe – rejestracja w systemie zakończy się otrzymaniem wiadomości z danymi do logowania w portalu Oriflame, z którego od tej pory będziesz zamawiać kosmetyki dla swoich klientów.

Od momentu zapisu do programu konsultantów Oriflame masz trzy miesiące na złożenie swojego pierwszego zamówienia, po którym Twoje członkostwo zostaje przedłużone na kolejny rok. Jeśli więc regularnie składasz zamówienia, nie musisz martwić się o konieczność ponownej rejestracji po ominiętym całkowicie katalogu – pracuj wtedy, kiedy Ci to odpowiada, a jeśli nie masz w danym miesiącu chętnych klientów, zwyczajnie omiń katalog i poczekaj na następny.

Rejestrując się w Oriflame warto korzystać z programów sponsorskich, w których bardziej doświadczeni i pracujący od dłuższego czasu z firmą konsultanci przejmują rolę Twojego mentora. Opcja ta nie tylko pozwala znacznie szybciej wdrożyć się w procedury firmy, ale też zdobyć niezbędną wiedzę odnośnie samych kosmetyków, technik sprzedaży i sposobów na budowanie własnej sieci sprzedażowej. Do sukcesu potrzeba tu jedynie chęci, zaangażowania, odrobiny pracy i mnóstwa radości – im więcej klientów zachęcisz do zakupów, tym szybciej będzie rozrastała się grupa tych najbardziej wiernych, a to dzięki nim Twoje przychody z Oriflame mogą stać się nawet jedynym źródłem zarobku!