Innowacyjne wózki wysokiego składowania

uzycie-wozka-widlowego

Nie sposób wyobrazić sobie działania dużego magazynu bez wózków wysokiego składowania. Każdy, kto zna się na tej branży przyzna mi rację. Szybkie i precyzyjne umieszczenie towaru we wskazanej lokalizacji jest kluczowe dla płynnego działania magazynu. Jaki więc sprzęt wybrać? 

Na zewnątrz lub pod dachem

Dobrym pomysłem są uniwersalne wózki widłowe przeznaczone do wysokiego składowania. Umożliwiają pracę wewnątrz jak i na zewnątrz magazynu. Wykonają zadania, które dotychczas musiały wykonywać dwa rodzaje wózków. Nierówne podłoże nie stanowi dla nich problemu, dzięki dużym gumowym oponom i amortyzowanej kabinie. Doskonała amortyzacja jest możliwa za sprawą całkowicie odizolowanego przedziału operatora.

widlak

Zwróćmy uwagę na fotel dla operatora, który można ustawić wedle swoich potrzeb. Intuicyjny panel sterowania i dwupedałowy system sterowania to kolejne ułatwienia dla pracownika. Ma on do dyspozycji komfortowe, niemęczące miejsce pracy. Każdy właściciel firmy będzie zadowolony, wygoda operatora zapewnia większą wydajność i precyzję w działaniach. Łączy się to oczywiście z dbaniem o bezpieczeństwo podczas pracy.

Uniwersalność to oszczędność

Uniwersalność przynosi wiele zalet. Nie musimy kupować dwóch różnych wózków widłowych. Różne zadania wykona ten sam model. Daje to nowy poziom wydajność.