Ile kosztuje wesele?

dj na wesele Szczecin

Każdy, kto organizował wesele wie, że nie są to małe koszty. Począwszy od sukienki ślubnej, a skończywszy na wynajęciu sali – każdy wydatek należy liczyć w setkach i tysiącach złotych. Oczywiście dużo zależy od podejmowanych decyzji, przejrzenia konkurencyjnych ofert i naszych własnych potrzeb. Nie wszyscy bowiem organizują przyjęcia na 100 osób i nie każdemu zależy na wystawnej atmosferze.

W związku z tym organizowane przez nas kameralne przyjęcie może kosztować zarówno 10 tysięcy złotych, jak i 100 tysięcy – jeśli w grę wchodzi huczna impreza okraszona wieloma atrakcjami, zorganizowana w luksusowym miejscu.

Wydatki z jakimi muszą liczyć się przyszli małżonkowie

dj na wesele dj DarekPierwszymi wydatkami z jakimi mierzą się przyszli małżonkowie są z reguły ich stroje i obrączki. Panna młoda musi przemyśleć też koncepcję fryzury i makijażu, odpowiednio wcześniej zapisując się do salonu piękności. Kolejnym krokiem jest oczywiście wybór sali. Tutaj wszystko zależy od ilości gości z którymi chcemy spędzić ten dzień i stylu naszego wesela. Zdecydować możemy się zarówno na elegancką salę ze strojnymi dekoracjami, jak i specjalnie pod tą okazję wystylizowaną stodołę w stylu rustykalnym – tak popularną w ostatnim czasie. Odpowiednio wcześniej warto też zastanowić się nad środkiem transportu z którego chcemy w tym dniu skorzystać. Większość par decyduje się na wynajem odpowiedniego dla nich auta.

Wszelkie z pozoru drobne elementy są równie ważne, co te opisane powyżej. Są nimi oczywiście dekoracje, winietki, zaproszenia czy podziękowania dla rodziców. By wszystko współgrało ze sobą, z całą pewnością warto wyznaczyć styl i kolor przewodni naszego ślubu, a przy podejmowaniu decyzji właśnie nimi się kierować. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć niepotrzebnego zamieszania i chaotycznego efektu.

Oprawa muzyczna

Wśród weselnych kwestii priorytetowych znajduje się również oprawa muzyczna. W końcu od tego, jaki rodzaj muzyki będzie towarzyszył nam i gościom podczas wesela zależy całość zabawy. Źle dobrany repertuar lub co gorsza fałszujący zespół muzyczny może skutecznie popsuć atmosferę.

W związku z powyższym coraz więcej par decyduje się na wybór DJ’a. I nie ma w tym nic dziwnego, bo oryginalne wersje ulubionych piosenek, nieograniczony dostęp do wszystkich utworów, a co więcej – szereg atrakcji zapewnianych przez DJ’a – kuszą przyszłych nowożeńców. Profesjonalista z branży, to gwarancja udanej imprezy.

DJ na wesele – Szczecin

dj na wesele SzczecinProfesjonalistów, którzy swe usługi świadczą podczas imprez i wesel nie brakuje. Właściwie na terenie całego kraju działają panowie i panie z którymi możemy się spotkać i omówić wszystkie szczegóły. Nawiązując do kosztów wesela, należy zaznaczyć że ich cenniki prezentują się różnie. Dlatego, jeśli zależy nam na oszczędnościach  skusić możemy się na debiutanta. Z reguły jednak nie warto tego robić, bo DJ nie jest zbyt obciążającym nasz weselny budżet wydatkiem, a doświadczenie w tej branży jest jednak bardzo istotne. Przykładowo na terenie Szczecina działa DJ Darek wodzirej na wesele, który parom młodym zapewnia nie tylko oprawę muzyczną, ale również rożnego rodzaju atrakcje, typu niski dym, napis love czy selfie mirror. Takie zestawienie sprawa, że oprócz zaplecza muzycznego, zapewnione mamy również dodatkowe elementy. Z usług DJ’a Darka skorzystać możemy również w innych miejscach. Jest to bowiem także DJ na wesele – Zielona Góra, działający zresztą na terenie całego województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Mierząc się więc z wydatkami weselnymi, pamiętać należy nie tylko o tych znaczących, ale i drobniejszych. Wszystkie razem składają się bowiem na całość atmosfery tego wielkiego dnia. Tak, jak ważny jest wybór sali, sukienki ślubnej czy zaproszeń, tak samo istotny jest wybór muzyki.