Idealny prezent dla żony, mamy i siostry z okazji dnia kobiet

kwiaty

Wielkim krokami zbliża się wiosna, którą poprzedza Święto Kobiet. Choć polskie kobiety nie cieszą się wtedy dniem wolnym, to jednak panowie stają na wysokości zadania i kupują płci pięknej upominki. Na szczęście rynek zawiera szeroką ofertę przeróżnych prezentów na tę okazję i panowie nie obdarowują już kobiet zwyczajowymi rajstopami, ręcznikiem, mydłem, czy kawą i goździkiem, jak w okresie słusznie minionym.

Prezent na Dzień Kobiet powinien odpowiadać wiekowi osoby, której chcemy go wręczyć. Co innego kupimy ukochanej żonie, mamie, czy siostrze.

Kwiaty dla żony i mamy

Doskonałym i jednocześnie uniwersalnym upominkiem dla wszystkich wyżej wymienionych pań są kwiaty. Warto kierować się przy ich wyborze symboliką określonych gatunków. Ukochanej żonie najlepiej sprezentować czerwone róże – symbol miłości. Natomiast mamie, siostrze możemy kupić wiosenne tulipany, które wyrażają pozytywne uczucia. Zresztą wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujemy i wyobraźni. Przy wyborze odpowiednich kwiatów kierujmy się również symboliką kolorów: czerwony oznacza miłość, biały – niewinność, różowy – przyjaźń, niebieski – wierność, zielony – nadzieję, żółty – zazdrość. Kwiaciarnie posiadają szeroką ofertę przeróżnych gatunków. Panowie mogą także zamówić kwiaty z dostawą do domu, czy miejsca pracy.

Świeca zapachowa z biżuterią

Świece zapachowe Surprise Candle wykonane ręcznie z naturalnego wosku palmowego, przyjazne dla środowiska, nie wywołujące reakcji alergicznych, w 100% naturalne, z ukrytą w środku niespodzianką w postaci srebrnej biżuterii zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusty pań. Jeśli szukasz wobec tego wyjątkowego prezentu, to jest nim na pewno świeca zapachowa z biżuterią. To fantastyczny prezent dla każdej kobiety, ponieważ łączy wrażenia zapachowe z biżuterią w tysiącu dwustu wzorach.

dzień kobiet

Książka

Interesującym pomysłem na prezent z okazji Dnia Kobiet może być książka, szczególnie dla osób, które w domowym zaciszu i nie tylko lubią czytać. Przed jej zakupem należy koniecznie sprawdzić, jakie gatunki preferuje ukochana żona, mama lub siostra. Pamiętajmy, że książka zostanie z nią na zawsze, a żywot kwiatów jest niestety krótki. Zabiegane i przepracowane kobiety chętnie sięgną po relaksujący romans, nawet w historycznej scenerii. Wśród pań znajdą się na pewno miłośniczki kryminałów, bądź książek obyczajowych. Dobra literatura pozwoli każdej z nich w różnym wieku zrelaksować się i zapomnieć o trudach codziennego dnia.

Stojak na biżuterię

Stojak na biżuterię to praktyczny i niezastąpiony pomysł na prezent dla każdej prawdziwej kobiety. Zadowolona powinna być nie tylko żona, ale siostra i mama. Utrzymanie porządku w świecidełkach jest dużym wyzwaniem niemal dla wszystkich pań. Stojak pozwoli każdej przedstawicielce płci pięknej utrzymać nieskazitelny porządek wśród cennej biżuterii. Oferta stojaków jest bardzo bogata, można znaleźć je w przeróżnych kształtach: od koron, drzew, po zwierzęta, na przykład wdzięczne jednorożce czy jelenie. Wybór jest ogromny i zakup właściwego jest tylko kwestią upodobań i gustów.

prezent dla kobiety

Ozdobne dodatki: ramka na zdjęcia, poduszka, ozdobny wazon, praktyczny kubek lub filiżanka

Ozdobne dodatki, na przykład: ramka na zdjęcia, poduszka, wazon, kubek, filiżanka mogą być prezentem nie tylko dla ukochanej żony, ale również kobiety bliskiej sercu, na przykład mamy lub siostry. Przy wyborze takiego prezentu musimy pamiętać o stylu i kolorystyce wnętrza, ponieważ musi on współgrać z jego wystrojem. Elegancki drobiazg może stać się ważnym elementem dekoracyjnym.

Praktyczny prezent

Jeśli naprawdę planujemy zakup czegoś praktycznego, to błagam panowie niech to nie będą garnki, waga lub deska do prasowania. Chyba, że jest to zgodne z życzeniem osoby obdarowywanej, bądź są to cudowne garnki, które same gotują. No, ale takich niestety jeszcze nie wymyślono. Sugestia jest wtedy taka, że źle gotuje, prasuje jego rzeczy, bądź przytyła. Jeśli naprawdę taki prezent ma ucieszyć żonę, to niech to będzie gustowny robot kuchenny, który ułatwi i przyspieszy przygotowanie posiłków dla ukochanego męża.

Panowie, do dzieła! Dzień Kobiet coraz bliżej. Pomysłów, dzięki wyżej przedstawionym propozycjom, nie powinno wam zabraknąć. Wystarczy tylko poświęcić nieco czasu i troski, aby uszczęśliwić ukochaną żonę, mamę i siostrę.