Gdzie można kupić produkty firmy Unilux?


Na komfort i wydajność pracy składa się bardzo wiele elementów w tym liczne akcesoria i urządzenia do biura. Unilux słynie ze swoich designerskich i praktycznych produktów, takich jak lampki na biurko i zegary. Firma stara się odpowiedzieć na pytanie — w jaki sposób można poprawić funkcjonowanie biura i tych, którzy z niego korzystają?. W trakcie projektowania produktów zasięgane są rady  lekarzy medycyny pracy, okulistów i ergonomistów, firma posiada w swej ofercie lampy i akcesoria biurowe, które wnoszą wartość dodaną w zakresie koncentracji, samopoczucia, odpoczynku dla wzroku, prowadząc do znacznego i mierzalnego wzrostu produktywności. Okazuje się, że dla każdego użycia lub potrzeby istnieje wachlarz rozwiązań, które pozwalają harmonijnie zaaranżować miejsce pracy w sposób przyjazny, jak i ciepły. UNILUX oferuje nowe spojrzenie na wnętrze każdego biura, a ich produkty można zakupić w sklepie internetowym www.de-lux.pl.

Lampki na biurko

Oświetlenie miejsca pracy to bardzo ważna sprawa, szczególnie dla freelancerów oraz osób pracujących bez szefa w swoim domowym zaciszu. Musimy zwracać uwagę na oświetlenie w trakcie pracy, ponieważ wpływa to na ogólną koncentrację, samopoczucie i jakość pracy. Jeżeli oświetlenie biurka jest nieodpowiednio dobrane, męczą się również same oczy. Oświetlenie marki Unilux wpływa dobroczynnie na ludzki organizm, produkty te zostały opracowane wraz z lekarzami i wieloma innymi ekspertami.

Tak się składa, że oświetlenie bardzo mocno wpływa na ogólną koncentrację. Koncentracja natomiast oddziałuje w ogromnym stopniu na wydajność pracownika. Pracownik jest wtedy całkowicie skupiony, nie jest rozdrażniony oraz łatwiej przychodzi rozwiązywanie wielu problemów, jak i szukanie rozwiązań. Dla każdego pracodawcy ważne jest, aby jego pracownik czuł się w pełni komfortowo podczas wykonywania obowiązków. Powinien on zatem zwrócić odpowiednią uwagę na oświetlenie, które jest stosowane w miejscu pracy. W razie wątpliwości warto poradzić się specjalistów z tej branży.

Zegary do biura

Zegary ścienne do niedawna pełniły jedynie funkcję praktyczną, natomiast dziś dobrze wybrany model potrafi być ciekawą ozdobą wnętrza. Szeroki wybór modeli zegarów do biura marki Unilux w sklepie de-lux.pl pozwala stworzyć ciekawą aranżację przestrzeni. Zegar ścienny to wręcz niezbędny element wystroju każdego biura. Nie tylko ozdobi ścianę w niemal każdej sali konferencyjnej czy też gabinecie, ale również pomoże nam kontrolować czas spotkania, czy też prezentacji.

Firma oferuje wiele różnych modeli zegarów. Zegary analogowe występujące w postaci tradycyjnej tarczy ze wskazówkami zmierzającymi kolejne sekundy, minuty oraz godziny. Firma stawia na styl nowoczesny, jednak każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Zegary cyfrowe podają większą liczbę informacji na wyświetlaczu. Posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji, ułatwiających codzienne funkcjonowanie.  Zarówno zegary analogowe, jak i te cyfrowe mogą być odpowiednio sterowane za pomocą fal radiowych. Dzięki temu zmiana czasu na letni lub zimowy odbędzie się automatycznie i bezproblemowo, a nasz zegar będzie zawsze precyzyjnie wskazywał godzinę.

zegar ścienny

Dlaczego Unilux?

To nie są jedynie ładnie wyglądające produkty. Zostały one opracowane z myślą o ludzkim zdrowiu, komforcie i zadowoleniu. Niezwykła precyzja wykonania i wysoka jakość produktu sprawi, że produkt posłuży przez wiele dobrych lat. Inwestycja w produkty Unilux to dobrze wydane pieniądze i z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji.