3 sposoby, aby goście zapamiętali Twoją imprezę

impreza

Obecnie pełno jest patentów na to, aby zorganizować imprezę życia. Istnieje dużo atrakcyjnych przepisów na nietypowe przekąski, oryginalne zabawy lub sugestie ciekawych miejsc, w które można się wybrać, zamiast klasycznej domówki lub wyjścia do klubu. Pomysłów jest bez liku, pozostaje wybierać. Jak zatem można rozruszać zorganizowaną imprezę?

Ciekawe patenty na niezapomnianą zabawę

Dobra impreza to taka, na której nikt się nie nudzi. Warto zadbać wcześniej o to, by tak było. Ciekawym i bardzo popularnym pomysłem jest zorganizowanie zabawy z motywem przewodnim. Popularne przykłady to pidżama party albo stylizacja na lata 90. lub inne. Warto wymyślić własny, niepowtarzalny motyw, który zainspiruje gości do ciekawych stylizacji. Nie chcesz przyjęcia tematycznego? Istnieje mnóstwo innych sposobów na rozruszanie wspólnej zabawy.

  • Niemal wszyscy kochają zdjęcia. Czy muszą one jednak natychmiast lądować w social mediach? Ciekawym pomysłem będzie mała podróż w czasie i wynajęcie polaroidu, który zabawne zdjęcia wykona od ręki. Przypomni to nieco stare czasy, kiedy to zdjęcia nie tonęły w odmętach sieciowych, lecz włożone do albumu, postawione w ramce lub tworzące sympatyczny kolaż na ścianie, były dostępne w każdej chwili i pozostawały z nami praktycznie na zawsze. Spróbuj zaproponować znajomym tworzenie wspólnego albumu, w którym będą lądować pamiątkowe zdjęcia ze wspólnych spotkań. Zadbajcie o odbitki tak, aby każdy zyskał kopię dla siebie.

polaroid

  • Impreza to czas zabawy, warto zatem pomyśleć o ciekawych grach. Niekoniecznie muszą one odbywać się w czterech ścianach. Jeśli zatem np. zorganizowaliście ognisko w ciepły, letni wieczór, zorganizujcie np. podchody. Tej gry nikomu nie trzeba wyjaśniać, a może ona przynieść mnóstwo śmiechu. Podzielcie się na dwie grupy i niech grupa uciekająca zostawia nietypowe drogowskazy, które również będzie można na pamiątkę uwiecznić. Pamiętajcie jednak o tym, by umówić się na nieprzekraczanie określonego obszaru. Nie chodzi przecież o to, by ktoś przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach, lub by ścigać się nawzajem autami po całej okolicy.

 

  • Dobrym pomysłem jest wprowadzenie na imprezę personalizowanych krówek, które możesz zamówić w sklepie internetowym. Mogą one zawierać zabawne pytania, wyznania lub wróżby. Mogą być one też specjalnie przygotowane z myślą o grze. Opracuj historię wymagającą rozwiązania, a na krówkach zawrzyj wskazówki. Możesz zawczasu porozmieszczać krówki w określonych miejscach, tak, by zawierały one różne podpowiedzi co do dalszych kroków. W zależności od tego, jaką krówkę wybierze osoba rozwiązująca zagadkę, może mieć ona wpływ na zmianę przebiegu całej historii.

 

Impreza życia w zasięgu ręki

Sposoby na rozruszanie imprezy są ograniczone w zasadzie tylko Twoją wyobraźnią. Jednak, oprócz samodzielnego obmyślania tego, co będziecie robić, zapytaj o zdanie również zaproszone osoby. Może się okazać, że one również mogą zaproponować coś nietypowego i ekscytującego, można też połączyć pomysły kilku osób w jeden, naprawdę niepowtarzalny. Wieczór gier, taniec do białego rana lub karaoke? Pomysłów jest wiele, nie zapominaj jednak o odpowiedniej oprawie. Przygotuj wcześniej playlistę, uwzględnij przy tym upodobania gości. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie gatunku akceptowanego przez wszystkich. Przeszukaj internetowe czeluści w poszukiwaniu kawałków, które na pewno rozruszają wasze spotkanie. Zadbaj o przekąski. Niezależnie od tego, czy będą lekkie i dietetyczne, czy też klasycznie dieta pójdzie w zapomnienie, najważniejsze jest to, aby było smacznie. Świetne jedzenie, dobra atmosfera oraz odpowiednie atrakcje to przepis na sukces!

,