Gatta – polski producent pończoch dla kobiet

pończochy gatta

Pończochy to prawdziwy symbol seksapilu i magnes na mężczyzn. Teraz zastanów się, nosisz je czy tylko je podziwiasz?

Gatta to polski producent pończoch, które słyną ze swojej wysokiej jakości, wygody, producent oferuje wiele różnych wzorów i styli. Dowiedz się więcej pończochach marki Gatta!

Polki kochają markę Gatta i rajstopy jak pończochy

Klasyczne rajstopy, które wyglądają jak pończochy przez zastosowanie dwóch poziomów krycia to prawdziwie doskonały wynalazek. Dzięki temu właśnie pomysłowemu rozwiązaniu wiele Polek przełamało się i zmieniło nawyk noszenia zwykłych rajstop na rzecz nieco odważniejszego rozwiązania. Jeżeli boisz się zacząć nosić pończochy, to rozwiązanie będzie idealne.

Rajstopy wyglądające jak pończochy mają kilka wariantów – mogą zarówno wyglądać jak pończochy samonośne, jak i te zapinane pasem. Kryją też całą nogę, dzięki czemu można je nosić, kiedy robi się chłodniej.

Pończochy przyjazne dla kobiet i mężczyzn

Pończochy mają w sobie coś przyciągającego. Chociaż do końca nie wiadomo, co tak naprawdę wszystkich w nich tak pociąga. Część odkrytego ciała blisko okolic intymnych, seksowne podkreślenie kobiecego uda, a może sam rytuał zakładania i zdejmowania pończoch? Zapewne wszystko to, czego pozbawione są rajstopy tak bardzo przyciąga wzrok zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Najpiękniejsze pończochy

Najpopularniejsze są pończochy i rajstopy Gatta imitujące pończochy, które mają z tyłu nogi poprowadzoną delikatną linię, która imituje szwy obecne w dawnych ponczochach. Co ciekawe, kiedyś zdarzało się, że kobiety rysowały sobie na łydkach paski od linijki, tak aby noga wyglądała na ubraną w super cieniutką pończochę z idealnie układającym się szwem.

rajstopy gatta
Modne i seksowne pończochy dostaniesz w outlecie odzieżowym SilesiaOutlet w promocyjnych cenach.

Na szczęście dziś nie musimy sobie tym zaprzątać głowy, ale zasada się wcale nie zmienia – jeśli pończochy z linią z tyłu – to tylko idealnie proste i te bardzo gładkie. To najseksowniejszy fason pończoch Gatta. Idealne do ołówkowej spódnicy i dopasowanej sukienki no i oczywiście do szpilek!

Najwygodniejsze – samonośne pończochy Gatta

Najbardziej funkcjonalnym modelem pończoch Gatta, który jest zaraz najpopularniejszy, to pończochy samonośne na prostej taśmie z podczepionymi silikonowymi paskami, które zapobiegają zsuwaniu się pończochy z uda. Nie ma konieczności wkładania żadnego pasa, który źle dobrany czasami odznacza się pod spódnicą.  

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z pończochami, nie wybieraj zaniżonego rozmiaru. To dlatego, ze najpopularniejszy rozmiar, jaki nosisz najczęściej, będzie sięgał do połowy uda i będziesz mieć wrażenie, że pończochy zaraz się zsuną z nogi. Jeden rozmiar więcej i rajstopy znajdą się bezpiecznie powyżej połowy uda. Jeśli ci się spodoba i będziesz się czuła komfortowo możesz kontynuować eksperymenty.

To również najwygodniejsze pończochy, które z powodzeniem będziesz miała na sobie przez całą imprezę i z pewnością nie jeden raz do nich wrócisz.

Gdzie najlepiej zakupić pończochy Gatta?

Sklepy tej marki są rozsiane na terenie całego kraju, niestety ich wysoka jakość przekłada się na wysokie ceny. Idealnym rozwiązaniem są outlety, gdzie zakupisz wysokiej jakości pończochy Gatta w znacznie niższej cenie! Produkty w outletach nie są w żaden sposób uszkodzone. Znajdziesz tam modele wycofane z produkcji i końcówki serii, które w żaden sposób nie odstają od panujących trendów.