Innowacyjne wózki wysokiego składowania

uzycie-wozka-widlowego

Nie sposób wyobrazić sobie działania dużego magazynu bez wózków wysokiego składowania. Każdy, kto zna się na tej branży przyzna mi rację. Szybkie i precyzyjne umieszczenie towaru we wskazanej lokalizacji jest kluczowe dla płynnego działania magazynu. Jaki więc sprzęt wybrać? Opcji jest oczywiście wiele, różni producenci walczą o uznanie. Z całą pewnością, godne polecenia są wózki widłowe Linde. Mamy do dyspozycji wiele modeli, każdy właściciel magazyny znajdzie idealny dla siebie egzemplarz.

Innowacyjność i wielofunkcyjność

Firma Linde znana jest z wysokiej, jakości swoich produktów. Dzięki temu zyskała uznanie klientów i jest dziś jednym z wiodących producentów wózków widłowych na świeci. W europie przewodzi w tej klasyfikacji. Jakość to jednak nie wszystko. Linde to także stawianie na innowacyjność i wielofunkcyjność. Dobrze przemyślane i wykonane nowinki techniczne zmieniają całą branże.

Ułatwiają i przyspieszają pracę. Potwierdzeniem tych słów jest uniwersalna seria „G” oferowana przez Linde.

Na zewnątrz lub pod dachem

Wózki widłowe Linde z linii „G” przeznaczone do wysokiego składowania są niezwykle uniwersalne. Umożliwiają pracę wewnątrz jak i na zewnątrz magazynu. Wykonają zadania, które dotychczas musiały wykonywać dwa rodzaje wózków. Nierówne podłoże nie stanowi dla nich problemu, dzięki dużym gumowym oponom i amortyzowanej kabinie. Doskonała amortyzacja jest możliwa za sprawą całkowicie odizolowanego przedziału operatora. Linde, jako pierwsza firma na świecie zastosowała tego typu rozwiązanie. Ten przykład pokazuje, że producent nieustannie się rozwija. Dzięki temu wózki z serii „G” sprawdzą się przy różnych zadaniach.

widlak

Dla operatora przewidziano wygodny fotel, który można ustawić wedle swoich potrzeb. Intuicyjny panel sterowania i dwupedałowy system sterowania to kolejne ułatwienia dla pracownika. Ma on do dyspozycji komfortowe, niemęczące miejsce pracy. Każdy właściciel firmy będzie zadowolony, wygoda operatora zapewnia większą wydajność i precyzję w działaniach. Łączy się to oczywiście z dbaniem o bezpieczeństwo podczas pracy.

Uniwersalność to oszczędność

Uniwersalność przynosi wiele zalet. Nie musimy kupować dwóch różnych wózków widłowych. Różne zadania wykona ten sam model. Daje to nowy poziom wydajność.

Opisywany powyżej producent zapewnia najlepsze usługi i w innej nieco dziedzinie. Chodzi mianowicie o serwis swojego sprzętu. W naszym kraju znajdują się 4 stacjonarne jego oddziały, w Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu i Wrocławiu. Mamy też możliwość skorzystania z jednego z 95 mobilnych serwisów. Tak, więc w razie usterki mamy pewność, że nasze zgłoszenie zostanie szybko i profesjonalnie wykonane. Podsumowując wszystkie informacje dochodzimy do jednego wniosku. Zdecydowanie warto zakupić wózki widłowe Linde.